Home » Adana Koltuk Temizleme » Adana Koltuk Temizleme

Adana Koltuk Temizleme

Adana Koltuk Temizleme

Adana Koltuk Temizleme

Adana Koltuk Temizleme

Adana koltuk temizleme her türlü koltuk takımlarınızı yerinde itina ile temizliyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile nubuk,süet,deri vs koltuk takımları,yataklarınızı sandalyelerinizi köşe mutfak takımlarınızı avrupa şampuanlar ile yerinde temizliyoruz.Özel koltuk yıkama makineleri ile özel koltuk yıkama şampuanları sayesinde koltuk takımlarınıza zarar vermeden garantili temizliyoruz.Koltuk takımlarınız yıkama işleminden sonra kusma ve leke izi bırakmaz lütfen detaylı bilgi için bize danışınız. Adana ilinin her semtine servisimiz mevcuttur.Lütfen randevu almak için bize iletişim hattımızdan ulaşınız.

 

 

Koltukları Nasıl Yıkıyoruz ?

Adana Koltuk Yıkama

Adana Koltuk Yıkama

Koltuk takımları uzun yıllar evlerin içinde yoğun toz zerrelerine maruz kalırlar ve ayrıca kullanımdan ötürü kirlenme ve lekelenmeler yaygın görülmektedir.Koltuk kumaşında yer edinen toz ve kirlenmeler zaman içinde koltuk kumaşı üzerinde deformasyon etkisi yaparak kumaş yapısına zarar verir ve koltuk takımınız kullanılmaz hale gelir.Bizler son model koltuk yıkama makinesi ile koltuk takımınızı önce şampuan ile püskürtme sistemi kullanarak kirlerin yumuşamasını sağlarız ve kirleri güçlü vakumlama sistemi ile kumaştan çeker alırız.Koltuk kumaşı ilk temizleme işlemi ardından tekrar ikinci bir temizleme işlemine tabii tutulur ve güzelce durulanır kirli ve lekeli bölümlere özel ilaçlar kullanılarak koltuk takımınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl teslim ederiz.

 

Koltuklarım Ne Zaman Kurur ?

Koltuk takımlarınız yaz ve kış aylarında hava sıcaklıklarına göre kuruma konusunda değişkenlik gösterir. Yaz aylarında 2-3 saat arasında Kış aylarında 3-5 saat arasında kurumaktadır.Kullandığımız profesyonel koltuk yıkama makinelerinde özel vakumlama sistemi olduğu için koltuk kumaşı içerinde bütün nemi ve ıslaklığı çektiği için koltuk takımları daha çabuk kurumaktadır.

Koltuk Yıkama Fiyatlarımız

Minderli Koltuk Takımları : 120 TL

Mindersiz Koltuk Takımları : 100 TL

İkili Yatak Temizleme: 50 TL

Tekli Yatak Temizleme: 30 TL

Sandalye Temizleme : 5 TL

Temizleme hizmetimiz garantilidir.

Nasıl Randevu Alırım ?

Koltuk Takımınızı yıkatmak için bizlere servis numaralarından ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.Koltuk yıkama işlemi koltuk takımının kirlenmesine göre 2 – 2.5 saat arası sürmektedir.Belirlenen güne randevunuz alınır ve ekibimiz o gün koltuk temizleme işlemi için adresinize ulaşır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

SANDALYE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA ÖNCESİ

KOLTUK YIKAMA SONRASI