Home » Adana Koltuk Yıkama » Adana Koltuk Yıkama

Adana Koltuk Yıkama

Adana Koltuk Yıkama

Her gün kullandığınız koltuk takımlarınızın zamanla temizlenmesi gerekecektir. Belki üzerine dökülen yemek artıkları, çay lekeleri ve benzer diğer lekeler yüzünden, belki de zamanla üzerinde biriken tozlar sebebiyle artık hijyenikliğini yitirdiği için temizletmek isteyebilirsiniz. Adana da koltuk yıkama için doğru adrestesiniz. Kirlenen koltuklarınız için biz hizmetinizdeyiz. Koltukların temizlenmesinde yapılan en yaygın hata, koltuk kumaşındaki lekelerin silinerek temizlenmeye çalışılmasıdır. Koltuk kumaşının bezle silinmesi, lekelerin kumaşa yedirilmesine neden olmaktadır. Lekelerin bezle silinmesini kesinlikle önermiyoruz.Koltuk takımlarınıza serdiğiniz kılıflarda aynı şekilde koltuk kumaşının hava almasını engelleyerek tozların kumaş içinde hapis olmasına sebep olmaktadır.Bu durumda aşırı kirlenen koltuk takımına 2 hatta 3 defa yıkama ve şampuanlama işlemi yapılmalıdır aksi halde koltuk takımı tam anlamı ile temiz olmayacaktır.

Koltuk Yıkama İlaçlama İşlemi

adana koltuk yıkama

Koltuk İlaçlama İşlemi: Koltuk yıkama uygulamamızda yağ çözücü ve leke çıkarıcı özel formüllü ilaçlarımız ile koltuklarınızı yerinde ilaçlama yapıyoruz. İlaçlarımız, katılaşmış ve kurumuş leke ve kirleri parçalayarak koltuk kumaşının yüzeyine çıkmasına ve yumuşamasına yardımcı oluyor.Kirleri iyice yumuşayan ve kabaran lekeler vakumlama yapılarak koltuk kumaşından çekilip alınır bu işlemin ardından lekeler hemen çıkmaz koltuk takımı tekrar püskürtme şampuanla ıslatılır ve 2. aşamada tekrar bekletilir son şampuanlama yapıldıktan sonra tekrar vakumlama yapılır ve koltuk kurumaya bırakılır.Tek sefer şampuanlama ve vakumlama yapılan koltuk kumaşından kirler tam anlamı ile çıkmaz kumaşın derinliklerinde mutlaka artık kirler kalacaktır.Bu bakımdan koltuk takımınızı yıkamaya gelen ekibe temizleme işleminin 2 sefer tekrar edilmesi gerektiğini söylemeyi unutmayınız.

Fırçalama İşlemi: Endüstriyel makinelerimizle koltuklarınızı fırçalıyor ve kirleri iyice temizliyoruz. İnsan gücü faktörünün yetemeyeceği performansla makinelerimiz  vasıtasıyla derinlemesine fırçalama işlemini yapıyoruz. Kumaşınızın hassasiyetini  göz önünde bulundurarak bu işlemi uyguluyoruz.

Koltuk yıkama vakumlama işlemi

Adana Koltuk Yıkama

Adana Koltuk Yıkama

Vakum İşlemi: Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.Vakumlama işlemi dikkatle yapılarak koltuk kumaşında nem ve ıslaklık kalması engellenir gerektiği kadar vakumlama yapılmayan koltuk kumaşında lekeler kusma yapabilir bu durum koltuk kuruduktan sonra daha çok belli olur.Bizler koltuk takımlarınızı itinalı ve garantili yıkıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

SANDALYE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA ÖNCESİ

KOLTUK YIKAMA SONRASI