Home » Adana Sandalye Yıkama » Adana Sandalye Yıkama

Adana Sandalye Yıkama

Adana Sandalye Yıkama

Adana Sandalye Yıkama

Adana Sandalye Yıkama

Evde, ofisinizde, iş yerinizde, okulunuzda gündelik her türlü zaman geçirdiğiniz alanda kullandığınız sandalyelerinizi de zamanla temizlenmesi gerekecektir. Belki üzerine dökülen yemek artıkları, çay lekeleri ve benzer diğer lekeler yüzünden, belki de zamanla üzerinde biriken tozlar sebebiyle artık hijyenikliğini yitirdiği için temizletmek isteyebilirsiniz. Adana da koltuk ve sandalye yıkama için doğru adrestesiniz. Kirlenen sandalyeleriniz için biz hizmetinizdeyiz.Kirlenen koltuk ve sandalyelerinizi temizlenmesinde yapılan en yaygın hata, kumaştaki lekelerin silinerek temizlenmeye çalışılmasıdır. Koltuk ve sandalye kumaşının bezle silinmesi, lekelerin kumaşa daha fazla yedirilmesine neden olmakta, leke ve kirlerin çıkarılmasında bir o kadar güçlük yaşatmaktadır. Lekelerin bezle silinmesini kesinlikle ama kesinlikle önermiyoruz.

Sandalyeler Nasıl Yıkanır ?

Adana Sandalye Yıkama

Adana Sandalye Temizleme

İlaçlama İşlemi: Koltuk yıkama ve sandalye yıkama uygulamamızda yağ çözücü ve leke çıkarıcı özel formüllü ilaçlarımız ile koltuklarınızı ve sandalyelerinizi yerinde ilaçlama yapıyoruz. İlaçlarımız, katılaşmış ve kurumuş leke ve kirleri parçalayarak kumaşın yüzeyine çıkmasına ve yumuşamasına yardımcı oluyor.Fırçalama İşlemi: Endüstriyel makinelerimizle koltuk ve sandalyelerinizi fırçalıyor ve kirleri iyice temizliyoruz. İnsan gücü faktörünün yetemeyeceği performansla makinelerimiz  vasıtasıyla derinlemesine fırçalama işlemini yapıyoruz.

Kumaşınızın hassasiyetini göz önünde bulundurarak bu işlemi uyguluyoruz.Vakum İşlemi: Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.

Sandalyeler ne zaman kurur ?

Yıkama işlemi yapılan sandalyeler ortalama 2 -3 saat içerisinde kurur ve oturulacak hale gelirler.Sandalyeleri yıkama esnasında kullanılacak şampuan ve makineler çok önemlidir aşırı derece kimyasal bazlı temizleme ilaçları sandalye kumaşı üzerinde deformasyon yapar ve sandalyenin erken zamanda kumaşın çürümesine sebep olur bu bakımdan sandalye takımınızı yıkatmak istediğinizde kullanılan ilaca dikkat ediniz.Adana koltuk yıkama, Adana sandalye yıkama Kumaşınızın hassasiyetini göz önünde bulundurarak bu işlemi uyguluyoruz.Vakum İşlemi: Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.

,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

SANDALYE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA ÖNCESİ

KOLTUK YIKAMA SONRASI