Home » Adana Yatak Yıkama » Adana Yatak Yıkama

Adana Yatak Yıkama

Adana Yatak Yıkama

İnsanın ve metabolizmanın en savunmasız olduğu an uyku halidir. Vücut, yeterli şekilde dinlenerek gün içerisindeki aktivite için enerji depolar. Uyku halinin hijyenik ve temiz bir ortamda geçirilmesi, günün geri kalanı için şüphesiz büyük önem arz etmektedir. Adana yatak yıkama hizmeti, siz değerli müşterilerimizin uyku sağlığı için en önemli hizmetimizdir.

Kirlenen yataklarınız için hizmetinizdeyiz.

Kirlenen yatakların temizlenmesinde yapılan en yaygın hata, kumaştaki lekelerin silinerek temizlenmeye çalışılmasıdır. Yatak kumaşının bezle silinmesi, lekelerin kumaşa daha fazla yedirilmesine neden olmakta, leke ve kirlerin çıkarılmasında da bir o kadar güçlük yaşatmaktadır. Lekelerin bezle silinmesini kesinlikle ama kesinlikle önermiyoruz.Yataklarda kullanılan çarşaf ve kılıflar düzenli olarak havalandırılmalıdır uzun zaman örtü altında kalan yatak kumaşları hava alamadıkları içinde zaman içerisinde tozları iç kumaşa hapseder ve kumaşın dada erken deforme olmasına yol açar.

Yataklar Nasıl Temizlenir ?

Adana Yatak Temizleme

Adana Yatak Temizleme

Temizleme işlemini yaparken:

İlaçlama İşlemi: Yatak yıkama uygulamamızda yağ çözücü ve leke çıkarıcı özel formüllü ilaçlarımız ile yataklarınızı yerinde ilaçlama yapıyoruz. İlaçlarımız, katılaşmış ve kurumuş leke ve kirleri parçalayarak kumaşın yüzeyine çıkmasına ve yumuşamasına yardımcı oluyor.Ağır kimyasal maddeler içeren ilaçlar yatak kumaşına zarar verirler bu bakımdan şampuan seçimi özenle yapılarak çok gerekmedikçe kimyasal leke çıkarıcı ilaçlar kullanılmamalıdır.

Fırçalama İşlemi: Endüstriyel makinelerimizle yatak yüzeyini fırçalıyor ve kirleri iyice temizliyoruz. İnsan gücü faktörünün yetemeyeceği performansla makinelerimiz vasıtasıyla derinlemesine fırçalama işlemini yapıyoruz. Kumaşınızın hassasiyetini göz önünde bulundurarak bu işlemi uyguluyoruz.

Vakum İşlemi: Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.Adana yatak yıkama, koltuk yıkama yataklarınızı yıkatır iken 2 sefer şampuanlama ve vakumlama isteyiniz.Yatakların kumaşları daha erken kir ve lekelenme yaptığı için tek sefer yapılan şampuanlama ve vakumlama işlemi kirleri tam olarak temizlemez yatak yıkandıktan sonra vakumlama dikkatli şekilde yapılmaz ise yatak içinde bulunan nem ve kirler kuruma aşamasında kusma yapacak ve yatak kuruduktan sonra kusan lekeler yatakta iz bırakacaktır.

Kirlenmiş yatak,sandalye ve koltuk takımlarınız için bizlere ulaşınız ve randevu alınız.

, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

SANDALYE YIKAMA

KOLTUK YIKAMA ÖNCESİ

KOLTUK YIKAMA SONRASI