6 Mart 2019

Koltuk Yıkama

IMG_20180206_155944_221

Ennet Temizlik sektörde yıllardır temiz ve titiz çalışan elemanları sayesinde müşteri memnuniyeti en yüksek olan firmalardan biridir. Kullandığımız profesyonel koltuk yıkama ekipmanları sayesinde koltuklarınızda %90-95 güzel neticeler alıyoruz. Sektörde uzun yıllardır koltuk yıkama hizmeti vermekteydik ve artık kurumsallaşıyoruz. Adana koltuk yıkamadenince profesyonelliğin adresi Ennet Temizlik olarak hizmetinizde emrinize amadeyiz.

Temizlik ve titizlik anlayışımızı, son marka makinalarımızla profesyonelleştirerek hizmette kalite anlayışımızı giderek yükseltiyoruz. Yeni aldığımız güçlü makinalarımızla insan gücünün zorlandığı kirli yerler rahatlıkla makinamızla fırçalanarak endüstriyel temizlik makinalarımızla vakumlanmak suretiyle tertemiz işler çıkartıyoruz.

Koltuklarınızı yıkamak lüks değil ihtiyaçtır. Profesyonel ekipmanlarımızla, bunca yıldır gözle görülemeyen bakterileri ve kirleri derinlemesine temizliyoruz. Bunları yaparken %100 doğal ürünler tercih ediyoruz.

İtalyan Teknolojisi olan ve temizlik sektöründe ürettiği makinalarla lider konumunda bulunan Lavor marka makinelerimizle kirlerinizle baş etmekte zorlanmıyoruz.

En zor kirleri bile derinlemesine çıkaran ERA111 marka koltuk yıkama şampuanı ve leke çözücülerimizle sizleri gerçekten şaşırtıyoruz. Etkili ve güçlü profesyonel koltuk yıkama ve fırça makinemizle koltuk kumaşlarına zarar vermeden derinlerdeki kirleri temizliyoruz.

İnsan sağlığına uygun ve aynı zamanda anti bakteriyel ilaçlarımızla sağlığınızı ön planda tutarak işimizi yapıyoruz

 

Hemen Arayın!
Göster
Gizle