5 Mart 2019

Hakkımızda

1524308457228

Adana koltuk yıkama Ennet Temizlik sektörde yıllardır temiz ve titiz çalışan elemanları sayesinde müşteri memnuniyeti en yüksek olan firmalardan biridir. Kullandığımız profesyonel koltuk yıkama ekipmanları sayesinde koltuklarınızda %90-95 güzel neticeler alıyoruz. Sektörde uzun yıllardır koltuk yıkama hizmeti vermekteydik ve artık kurumsallaşıyoruz. Adana koltuk yıkama denince profesyonelliğin adresi Ennet Temizlik olarak hizmetinizde emrinize amadeyiz.

 

Temizlik ve titizlik anlayışımızı, son marka makinalarımızla profesyonelleştirerek hizmette kalite anlayışımızı giderek yükseltiyoruz. Yeni aldığımız güçlü makinalarımızla insan gücünün zorlandığı kirli yerler rahatlıkla makinamızla fırçalanarak endüstriyel temizlik makinalarımızla vakumlanmak suretiyle tertemiz işler çıkartıyoruz.

Koltuklarınızı yıkamak lüks değil ihtiyaçtır. Profesyonel ekipmanlarımızla, bunca yıldır gözle görülemeyen bakterileri ve kirleri derinlemesine temizliyoruz. Bunları yaparken %100 doğal ürünler tercih ediyoruz.

İtalyan Teknolojisi olan ve temizlik sektöründe ürettiği makinalarla lider konumunda bulunan Lavor marka makinelerimizle kirlerinizle baş etmekte zorlanmıyoruz.

kurukopuk-hali-koltuk-yikama-makinesi-lavor.ef1062

En zor kirleri bile derinlemesine çıkaran ERA111 marka koltuk yıkama şampuanı ve leke çözücülerimizle sizleri gerçekten şaşırtıyoruz. Etkili ve güçlü profesyonel koltuk yıkama ve fırça makinemizle koltuk kumaşlarına zarar vermeden derinlerdeki kirleri temizliyoruz.

İnsan sağlığına uygun ve aynı zamanda anti bakteriyel ilaçlarımızla sağlığınızı ön planda tutarak işimizi yapıyoruz

Adana ve ilçelerinde mobil ekibimizle hizmeti evinize,ayağınıza kadar getiriyoruz. İddia ediyoruz fiyatlarımız ve sunduğumuz hizmetimizle fiyat / performans oranı en yüksek temizlik hizmetini bizden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Adana ve ilçeleri Çukurova, Seyhan, Yüreğir, İmamoğlu, Kozan, Karataş, Ceyhan ile Mersin-Tarsus bölgesine hizmet veriyoruz.

Koltuk yıkama başta olmak üzere, stor perde yıkamazebra perde yıkamayatak yıkama, halı yıkama, battaniye yıkamayorgan yıkamasandalye yıkamaaraç koltuğu yıkamaaraba koltuğu yıkama hizmetlerimizi en iyi şekilde siz kıymetli müşterilerimize sunuyoruz.

Hemen Arayın!
Göster
Gizle