4 Mart 2019

Hizmetler

Koltuk Yıkama

Koltuklarınızda oluşan kirleri bir bez yardımıyla silmek, onları çıkması imkansız bir hale sokmaktan başka işe yaramaz. Bu yöntemle çıkmayan kirler iyice derinlere ulaşarak adeta kumaşla bütünleşmeye başlar. Kirlerin üzerinden ne kadar geçerse o derece çıkmaları zorlaşır.

Araç Koltuğu Yıkama

Araçlarınız yeri geldiğinde evinizden daha çok vakit geçirdiğiniz yerlerdir. Peki 6 ayda bir vakumlama işlemi ile temizlenmeyen araç koltuklarının bakteri yuvası olduğunu biliyor musunuz? Çocuklarınız için sağlıklı ve hijyenik bir araç yolculuğu yapmak için koltukları en az 6 ayda bir yıkatmanız gerekiyor.

Yatak Yıkama

İnsanın ve metabolizmanın en savunmasız olduğu an uyku halidir. Vücut, yeterli şekilde dinlenerek gün içerisindeki aktivitelerine enerji depolar. Uyku halinin hijyenik ve temiz bir ortamda geçirilmesi, günün geri kalanı için şüphesiz büyük önem arz etmektedir. .

koltuk-temizleme-1-1

Koltuk Yıkama İşlemi Nedir

İlaçlama İşlemi: Koltuk yıkama uygulamamızda yağ çözücü ve leke çıkarıcı özel formüllü ilaçlarımız ile koltuklarınızı yerinde ilaçlama yapıyoruz. İlaçlarımız, katılaşmış ve kurumuş leke ve kirleri parçalayarak koltuk kumaşının yüzeyine çıkmasına ve yumuşamasına yardımcı oluyor.

Fırçalama İşlemi: Endüstriyel makinelerimizle koltuklarınızı fırçalıyor ve kirleri iyice yumuşatıyoruz. İnsan gücü faktörünün yetemeyeceği performansla makinalarımız  vasıtasıyla derinlemesine fırçalama işlemini yapıyoruz. Kumaşınızın hassasiyetini tabiki göz önünde bulundurarak bu işlemi uyguluyoruz.

Vakum İşlemi: Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.

sanliurfa-narin-koltuk-yikama-temizleme

Profesyonel sanayi tipi makinemiz ve 3 motorlu vakum sistemimizle, kumaşınız içerisine işlemiş kir ve lekeleri vakumlayarak kirleri koltuğunuzdan ayırıyor ve size tertemiz hijyenik koltuğunuzu teslim ediyoruz.

Hemen Arayın!
Göster
Gizle